Články


Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/kosanka.cz/kosanka.cz/modules/news/view.php on line 78

RSS Feed RSS Feed

SOS VOLÁNÍ - Vaše stálá pohotovost

Vaše starosti, bolesti a momentální bezradnost…to je důvod, proč je zde číslo 906 65 88 88. nemusíte si složitě domlouvat schůzku a cestovat mnoho kilometrů, abyste se poradili kudy kam, nebo si zkonzultovali svoje rozhodnutí. vzhledem k tomu, že jsem velmi často mimo dosah telefonu, připojila se ke mě moje dcera Zdeňka Košanová. když tedy budu v zahraničí, bude s vámi hovořit moje dcera. Zdeňka je vychovaná v duchu čarodějnické filosofie a jako každá čarodějka našeho rodu bravůrně vykládá karty.

SOS LINKA JE TADY PRO VÁS KAŽDÝ DEN, VČETNĚ SOBOT, NEDĚLÍ A SVÁTKŮ OD 08:00 DO 24:00HODIN, ale pokud se srazíte s problémem mimo tuto dobu, můžete volat kdykoliv.

NEJSNADNĚJI SE DOVOLÁTE OD 20:00 HODIN.

NA TÉTO LINCE SE MŮŽETE OBJEDNAT NA OSOBNÍ KONZULTACI pevně doufám, že toto zlepšení uvítáte. volání SOS 906 65 88 88 – 65,-Kč za minutu.

Co ne/předat dcerám

Co předat svým dcerám.. Já bych se zeptala jinak, JAK COKOLIV PŘEDAT SVÝM DCERÁM?

Když dovolíte, použila bych slova Roberta Fulghuma: „ Všechno co potřebuji pro život, jsem se naučil v mateřské školce.“, a to je neotřesitelný fakt. Můžeme své dcery naučit nelhat, neubližovat slabším, ctít starší, zdravit, umývat si ruce, převlékat si spodní prádlo, ale ani v jednom případě si nemůžeme být jisté výsledkem. Vzhledem k tomu, že zkušenosti nejsou infekční, mnoho předat svým dcerám nedokážeme.

Číst dál: Co ne/předat dcerám

Může dobro ublížit a zlo pomáhat?

NA KTEROU STRANU SE PŘIKLONÍ BŮH? Od dob, co je člověk člověkem, naplňuje jeho duši víra. Víra ve velkou sílu, která nám dovoluje žít, dává člověku odvahu překonávat nepřízeň osudu, učí nás milovat i odpouštět. Každý z nás má v duši Boha, dokonce i nihilisté, kteří mají k těmto hodnotám odmítavý vztah. Bohů a proroků je na Světě mnoho, někteří jsou prastaří, jiní slaví teprve dvou tisící narozeniny, jsou zde i benjamínci, kteří jsou teprve čtrnáct set let staří a někteří se teprve klubou, ale každý z nich je představitelem životní filozofie, kterou člověk přijal a vložil do symbolu, který je s jeho Bohem spojuje. Tyto symboly jsou nedotknutelné, posvátné relikvie.

Číst dál: Může dobro ublížit a zlo pomáhat?

Soubor pravidel ženského chování v partnerství

MILÉ DÁMY, CO SI VYTVOŘIT PRAVIDLA A PŘÍJMOUT JE JAKO ŽENSKÝ ZÁKON…

Číst dál: Soubor pravidel ženského chování v partnerství

Internetové stránky nejsou objednávací kalendář

Přátelé, vážím si vaší pozornosti, ale na těchto stránkách není možné se objednat.pokud si chcete domluvit ososbní konzultaci, volejte 906 65 88 88. Děkuji Košanová Marcela

Co je to "Vypadat dobře"?!

Ze všech stran na nás křičí dietologové a naprosto všechny sdělovací prostředky. není možné otevřít časopis a nedozvědět se, že vypadám otřesně. v televizi běží pořady, které drsným způsobem předělávají baculky do podoby trendy ženy a ukazují ostatním nešťastnicím, jak jsou nemožné.

Vychrtlí buzerantíci určují módní styl, žádné z nás nevadí, že ve skutečnosti oblékají ploché, hubeňoučké chlapce a sveřepě se rveme do velikosti 38, protože velikost 40 už je nadměrná. běda ženě, která si dovolí, ve snaze koupit si něco na sebe, vstoupit do butiku a žádat velikost 44, nebo nedej bože 48.

Taková nešťastnice si sama řekla o opovržení prodavaček a musí s hanbou opustit zapovězená místa. navštívit butik s nelichotivým označením XXXL je ještě ponižující. zde dostanu oblečení, které mi velikostně sedí, ale vůůůbec nepadne. trapné sukně do gumy s něčím, co se podobá „volnému“ saku v nechutných, tlumených barvách. všechny šaty mají podobu pověstných šatových zástěr. jestliže dostanu odvahu si něco z těchto předpotopních kostýmů nebo hrůzostrašných šatů zkusit, proměním se v paní starostovou ze starého, černobílého filmu. no tak to ne!! na mě ještě záleží!! chci vypadat dobře!!

Číst dál: Co je to "Vypadat dobře"?!

Láska hory přenáší…

Škoda, že láska nedokáže přemotat DNA a tím změnit archetip v nás.svět se nám otevřel a naše dcery mohou žít, kde se jim zlíbí. je to úžasné. jsme hrdé na to, že hovoří několika jazyky a dokáží se pohybovat v jakékoliv společnosti. dokáží to, co my jsme nikdy neuměly. naše dcery pracují pro cizí firmy, jezdí po světě jako překladatelky, letušky, vychovatelky. nás, matky, naplňuje pohled na ně hrdostí. ó bozi..jak krásnou a chytrou dceru máme! dokážeme polknout i to, že si taková maladá žena zákonitě namluví cizince a nakonec se smíříme i s tím, že se za něj vdá. na svá vnoučata mluvíme přes dceru- překladatelku a vidíme je jednou do roka. hlavně, že je ta naša holka šťastná. JENOMŽE...

Číst dál: Láska hory přenáší…

Novinka pro vás

25.11.2009 vychází moje nová kniha “ ČARODĚJNICKÝ KALENDÁŘ“. Měsíc po měsíci se projdete celým rokem a v každém z nich najdete významné svátky a čarodějnické rady.

V knize najdete popis na co čarovat v jednotlivých měsících, jaký vliv má měsíc během roku na naše přání, je zde i trocha čarodějnického vaření. Marcelka ukazuje význam dnů v týdnu, přidává seznam bejlí, které se užívá při určitých magických postupech, a objasňuje čarodějnické svátky měsíc po měsíci.

Čarodějnický kalendář nepostradatelný pomocník pro každou čarodějku.

Kniha je dvojbarevná, ilustrovaná a má 190 stran.

V knihkupectví bude stát 249Kč. Na našich stránkách http://www.motto.cz si jí můžete zakoupit s desetiprocentní slevou.