Knihy

Magická padesátka

Dnešní svět se plní ženami, kterým je padesát a víc a zůstaly samy. Zoufalá, opuštěná žena si nedokáže představit, že by se mohla ještě zamilovat a začít nový život. Jsem čarodějka a chodí za mnou mnoho žen, které si jen velmi těžko zvykají na titul „starší, osamělá dáma“.
Nabízím vám příběhy žen, které si utřely marné slzy a zvedly se jak Fénix z popela, vykročily vstříc životu plnému nových zážitků a lásky. Trochu chtění, malinko ověřených kouzel a špetka fantazie mohou ženu změnit k nepoznání.
Za jaký konec uchopíte svou padesátku vy? Smíříte se s titulem „starší dáma“, nebo bude vaše padesátka magická?
Zakoupit online u nakladatelství Motto.
(1. vydání / 2008 / váz. 344 stran)

Malá čarodějka

Líbí se ti nějaký kluk? Nerozumíš si s mámou? Pohádala ses s kamarádkou? Chceš se s někým usmířit? Možná jen zaplašit noční můru? Nebo zmírnit trému? Vyrob si svůj vlastní amulet, který ti pomůže dosáhnout všeho, co si přeješ. Nauč se vykládat karty a čarovat na lásku a přátelství. Využij sílu, kterou v sobě nosíš – umožní ti splnit jakékoli přání.
Zakoupit online u nakladatelství Motto.
(1. vydání / 2006 / brož. 112 stran / příloha: výkladové karty )

Kateřina v zemi Ásů

Vydejte se s Kateřinou do země Ásů a prožijte bájné příběhy z Islandu!
Čiperná a zvídavá holčička Kateřina se o prázdninách vydává s rodiči na Island – do překrásné, tajemstvím opředené země plné ledu a ohně, kolébky obrů, skřítků a moudrých, krásných Ásů, vládců světa a vesmíru. Od té chvíle Kateřina prožívá vzrušující pohádkové dobrodružství plné nečekaných zvratů. Seznamuje se s příběhy bohů starých jako lidstvo samo, poznává tajemné znaky – runy, v nichž je uložena moudrost a síla přírody, uvědoí si hodnotu pravého přátelství, pochopí síl přírody a zjistí, že moudrost našich předků nosíme ve svých srdcích dodnes…
Zakoupit online u nakladatelství Motto.
(2. vydání / 2004 – 2008 / váz. 440 stran / ilustrované)

Čarodějnický slabikář

Chcete získat lásku, štěstí, bohatství a nevíte, jak na to? Naučte se čarovat!
Čarodějnictví – už jen to pouhé slovo navozuje tajemnou atmosféru a přináší mlhavý opar strachu a vzrušujícího neznáma. Láká, ale také trochu děsí. Zrodilo se v dávných dobách lidstva, bylo uctíváno i zatracováno, potlačováno i oslavováno; ať chceme či nechceme, je tu s námi dodnes. Tato kniha není zevrubnou učebnicí magie, ale je návodem, jak na to, abychom dosáhli splnění svých přání. Toužíte po lásce milované bytosti nebo si ji chcete udržet? Hledáte způsob, jak získat peníze či dosáhnout úspěchu? Tato kniha vám poskytne návody a postupy prověřené celými generacemi. Zkuste to! Staňte se čarodějnicí!
Zakoupit online u nakladatelství Motto.
(2. rozšířené vydání / 2002 – 2003 / váz. 152 stran)